Eshop Selmars
Přenosné, poloprofesionální elektronicke klávesy s mikrofonem vyrobené s kvalitního odolného plastu ve stříbrné barvě, display je podsvícen zelene, v sadě se nachází také mikrofon a síťové napájení (nepotrebujete baterie, ale lze napájet take bateriemi - 6 baterií – AA), sada je kompletní, nemusíte nic dokupovat. Funkce keyboardu: - 54 kláves - LCD displej (zeleny) - hnízdo na reproduktor - 10 melodií - 100 hudebních rytmů - 100 hudebních nástrojů - 5 bicích kláves - regulace hlasitosti - dva módule učení - nastavení tempa - mikrofon - rozměry (viz. fotografie) Vyplatí se probouzet tvůrčího ducha už od útlého dětství, aby vaše ratolestli rozvíjely svoje dovednosti zlehka a nenásilně, jako když se učí mateřský jazyk. K tomu jsou perfektní třeba dětské multifunkční klávesy. Určeno pro děti od 3 let. Splňuje veškeré normy EU s certifikátem CE"."

Přenosné, poloprofesionální elektronicke klávesy vyrobené s kvalitního odolného plastu ve stříbrné barvě, display je podsvícen zelene, v sadě se nachází také síťové napájení (nepotrebujete baterie, ale lze napájet take bateriemi - 6 baterií – AA), sada je kompletní, nemusíte nic dokupovat.

Funkce keyboardu: - 54 kláves - LCD displej (zeleny) - hnízdo na reproduktor - 10 melodií - 100 hudebních rytmů - 100 hudebních nástrojů - 5 bicích kláves - regulace hlasitosti - dva módule učení - nastavení tempa - rozměry (viz. fotografie)

Vyplatí se probouzet tvůrčího ducha už od útlého dětství, aby vaše ratolestli rozvíjely svoje dovednosti zlehka a nenásilně, jako když se učí mateřský jazyk. K tomu jsou perfektní třeba dětské multifunkční klávesy. Určeno pro děti od 3 let.
Splňuje veškeré normy EU s certifikátem CE"."

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)